!!! ВАЖЛИВО !!!

В автоматичному режимі, заявки на включення в кредит, проводяться тільки через особистий кабінет користувача. Заявки через форму розміщену нижче, розглядаються терміном до 1 години, крім нічного часу.

За допомогою цієї заявки Ви можете продовжити доступ до мережі до 5 числа, якщо Ви не мали змоги оплатити інтернет вчасно або по іншій причині.

  • Розглядаються заявки відправлені за 5 днів до кінця місяця та до 5-го числа наступного місяцю.
  • Доступ буде надано до 5 числа календарного місяцю включно, що підлягає оплаті.
  • Якщо кошти не надійдуть на наш рахунок до 5 числа включно, доступ до мережі буде заблоковано. Ці дні не будуть внесені Вам в заборгованність.
  • Якщо Ви сплатили послуги 5 числа та пізніше-наступна заявка, як гарантія оплати Вами послуг - розглядатися не буде.

Якщо Ви відправили нам заявку про підтвердження платежу, то це означає що за цей місяць з Вас буде утримана вся сума платежу згідно обраного Вами тарифу або утримана абонплата згідно тарифу в разі не сплати послуг.

Якщо Ви плануєте оплатити послуги у сумі що відповідатиме залишку днів до кінця місяцю, наприклад провести оплату з розрахунку - середина місяцю за 15 днів до кінця - не відправляйте заявку, так як при відправленній зайвці Вам буде нараховано повну оплату за весь календарний місяць. Також заявка та оплачена згідно неї послуга відповідно до обраного Вами тарифу, надає Вам можливість приймати участь в акціях, як абоненту що вчасно та в повному обсязі сплачує послуги.

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Перейти до початку