Розпочато монтаж безпроводової мережі СВіТ

Шановні абоненти!

Повідомляємо, що нами розпочато монтаж безпроводової мережі СВіТ у таких населених пунктах:

  • м.Мукачево 
  • смт.Чинадієво
  • с.Обава
  • с.Бистриця
  • с.Вільховиця
  • с.Карпати
  • с.Синяк

У цій мережі доступ до Інтернет буде можливий з будь-якого мобільного пристрою - смартфон, планшет, ноутбук та ін, що обладнано безпроводовими приймачами Wi-Fi у стандартах 2.4ГГц та 5ГГц

Також мережа буде змонтована на швидкостях доступних у мережах 3G та 4G !

На даний момент вже доступні точки підключення в смт.Чинадієво, м.Мукачево, с.Карпати.

Покриття мережі буде розширено у деяких населених пунктах повністю в їх межах, а в деяких частково у громадських місцях, на зупинках громадського транспорту, біля магазинів АБС, кафе, ресторанів, тощо.

Користування мережею можливо як безкоштовно, з обмеженням швидкості та переглядом реклами так і платне. Якщо Ви вибираєте платне користування, то у цьому випадку вартість послуги у мережі буде коштувати 35грн на місяць з дня поповнення. У такому випадку Ви отримуєте максимальну доступну швидкість, відсутність обмеження у кількості завантаженого об'єму даних та відсутність реклами. Оплатити доступ до мережі можна за допомогою банківських карток або ваучерів, які можна придбати в точках продажу, що будуть вказані на нашому сайті. Також, ми запускаємо новий тарифний пакет для наших існуючих абонентів, в якому вони будуть отримувати доступ до мережі СВіТ в рамках свого основного пакету.

Разом з мережею хотспотів СВіТ починає працювати інформаційно-рекламний портал СВіТ, на якому зацікавлені користувачі, можуть розмістити свою рекламу та іншу інформацію. Вартість таких послуг починається від 1грн за день розміщення. При цьому Ваша реклама та інформація гарантовано буде показана на багатьох мобільних пристроях інших користувачів мережі. 

У даний час, на головних сторінках хотспотів СВіТ вже доступне онлайн-радіо без необхідності доступу Вашого пристрою в мережу Інтернет, також планується трансляція ТВ-каналів.

Доступ до мережі, всіх абонентів СВіТ, буде можливий у всій мережі покриття!

В майбутньому плануються нові пропозиції та покращення функцій мережі СВіТ!

Слідкуйте за новинами на сайті та на спеціальній сторінці мережі хотспотів СВіТ.

Перейти до початку