«Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом» впроваджується з метою запобігання комерційного використання з боку окремих абонентів послуги передачі даних в мережі СВТ-КОМ, що може ускладнити або унеможливити надання послуги передачі даних іншим абонентам.

Положення для абонентів мережі СВТ-КОМ:

1. Безлімітний Інтернет надається у всіх тарифах СВТ-КОМ (крім вказаних на сайті), які призначен і для користування у обладнанні зареєстрованих абонентів СВТ-КОМ.

2. Безлімітний Інтернет на вказаній у тарифах швидкості (крім тарифу SVT-100-100)  – доступний за умови використання не більше 300 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 1 Мбіт/с до кінця поточного місяцю.
Тарифний план SVT-100-100 доступний за умови використання не більше 100 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 1 Мбіт/сек до кінця поточного місяцю.

3. Доступ до Безлімітного Інтернету може бути обмежений за наступних умов:

3.1. використання обладнання абонента та послуг передачі даних як публічної точки доступу до Інтернету або у режимі модему;

4. Швидкість доступу до Безлімітного Інтернету може зменшуватися за умов підвищеного навантаження на мережу СВТ-КОМ, що були спричинені внаслідок використання послуг передачі
даних іншими абонентами у мережі.

5. У тарифах SVT-350, SVT-350AC, SVTs-400, SVTkrp-350 та SVTet-350 «Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом» впроваджується квотою у 1 ТБ (один терабайт) переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 5 Мбіт/с до кінця поточного місяцю.

6. У будь-який момент після перевищення квоти, абонент може продовжити користуватися Безлімітним Інтернетом сплативши різницю між тарифами та отримати більшу квоту, або оновити пакет, сплативши повну його вартість, та знову отримати квоту у цьому пакеті у повному обсязі. У такому випадку оновлений пакет, буде діяти тільки до кінця поточного місяцю, грошові кошти та невикористаний об'єм переданих/прийнятих даних на наступний місяць не переносяться.

Підключення до мережі Інтернет проводиться в наступних містах і населених пунктах Закарпатської області:

Мукачево, Чинадієво, Кольчино, Карпати, Бистриця, Обава, Косино, Синяк, Вільховиця, Буковинка, В.Коропець, Ключарки, Іванівці, Шенборн, Нове Давидково, Старе Давидково, Клячаново, Зняцьово, Павшино, Кучава, Буковинка, Куштановиця,

Залежно від місця проживання ми виконуємо підключення до Інтернету з використанням різноманітних технологій. Від цього надалі залежить швидкість підключення до Всесвітньої Мережі, а також величина абонентської плати. Детальніше з цим питаннями ви можете ознайомиться нижче на сторінці.

Доступ до мережі Інтернет надається цілодобово. У всіх тарифних пакетах доступ до мережі — без обмеження по часу та кількості переданих та прийнятих даних та на умовах Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом

Підключення до мережі Інтернет проводиться в наступних містах і населених пунктах Закарпатської області:

Мукачево, Чинадієво, Кольчино, Карпати, Бистриця, Обава, Косино, Синяк, Вільховиця, Буковинка, В.Коропець, Ключарки, Іванівці, Шенборн, Нове Давидково, Старе Давидково, Клячаново, Зняцьово, Павшино, Кучава, Буковинка, Куштановиця,

Залежно від місця проживання ми виконуємо підключення до Інтернету з використанням різноманітних технологій. Від цього надалі залежить швидкість підключення до Всесвітньої Мережі, а також величина абонентської плати. Детальніше з цим питаннями ви можете ознайомиться нижче на сторінці.

Доступ до мережі Інтернет надається цілодобово. У всіх тарифних пакетах доступ до мережі — без обмеження по часу та кількості переданих та прийнятих даних.

Правила акції «До свята Св.Миколая - розіграш медіаплеєра Aura HD Plus Wi-Fi»

1. Загальні умови Акції - «Розіграш медіаплеєра Aura HD Plus Wi-Fi» від "СВТ-КОМ".

1.1. Розіграш проводиться серед абонентів (далі - "Абоненти") компанії "СВТ-КОМ", які виконали умови даного Положення.

1.2. Заявки на участь в Акції приймаються компанією "СВТ-КОМ" (далі - "Організатор") у період до 16 грудня 2016 року шляхом оплати послуг Інтернет за період 1 листопада 2016 року по 31 грудня 2016 року.  

1.3. Процедура розіграшу призів відбудеться 17 грудня 2016 року о 14:00 в нашому офісі в смт.Чинадієво вул.Волошина 78а  за допомогою інтернет-ресурсу www.random.org. Результати будуть опубліковані 18 грудня 2016 року на сторінках нашого сайту www.svt.uz.ua.

Правила акції «До свята Великодня - розіграш смартфона на базі ОС Андроїд»

1. Загальні умови Акції - «Розіграш смартфона від "СВТ-КОМ на базі Андроїд ОС»

1.1. Розіграш проводиться серед абонентів (далі - "Абоненти") компанії "СВТ-КОМ", які виконали умови даного Положення.

1.2. Заявки на участь в Акції приймаються компанією "СВТ-КОМ" (далі - "Організатор") у період до 26 квітня 2016 року шляхом оплати послуг Інтернет за період 1 січня 2016 року по 31 квітня 2016 року.

1.3. Процедура розіграшу призів відбудеться 27 квітня 2016 року о 14:00 в нашому офісі в смт.Чинадієво вул.Волошина 78а  за допомогою інтернет-ресурсу www.random.org. Результати будуть опубліковані 27 квітня 2016 року на сторінках нашого сайту www.svt.uz.ua.

winner 1grnМетодом випадкового вибору через сервіс random.org було визначено переможців постійної постійної акції-розіграшу «Інтернет за 1 гривню від СВТ-КОМ».

З Правилами Акції можна ознайомитися тут.

Жовтень 2015 року:

Доступ на листопад 2015 року за одну гривню отримали абонент підключений технологією широкосмугового радіоінтернету з UID-170 та за технологією кабельного підключення з UID-682.

Листопад 2015 року:

Доступ на грудень 2015 року за одну гривню отримали абоненти з UID-591 та UID-1052.

Грудень 2015 року:

Доступ на січень 2016 року за одну гривню отримав абонент з UID-719.

Січень 2016 року:

Доступ на лютий 2016 року за одну гривню отримав абонент з UID-293.

Лютий 2016 року:

Доступ на березень 2016 року за одну гривню отримав абонент з UID-897.

Березень 2016 року:

Доступ на квітень 2016 року за одну гривню отримав абонент з UID-1075.

Квітень 2016 року:

Доступ на травень 2016 року за одну гривню отримав абонент з UID-319.

Правила акції «Інтернет за 1 гривню від СВТ-КОМ»

1. Загальні умови Акції - "Інтернет за 1грн від СВТ-КОМ"

1.1. Розіграш проводиться серед абонентів (далі - "Абоненти") компанії "СВТ-КОМ", які виконали умови даного Положення.

1.2. Заявки на участь в Акції приймаються компанією "СВТ-КОМ" (далі - "Організатор") шляхом оплати послуг Інтернет за поточний місяць проведення акції.

1.3. Процедура розіграшу призів відбувається 25 числа кожного місяця о 10:00 в нашому офісі в смт.Чинадієво вул.Волошина 78а  за допомогою інтернет-ресурсу www.random.org. Результати публікуються у той же день на сторінках нашого сайту www.svt.uz.ua у відповідному розділі.

Правила акції «До свята Св.Миколая - розіграш планшету на базі ОС Андроїд»

1. Загальні умови Акції - «Розіграш планшета від "СВТ-КОМ на базі Андроїд ОС»

1.1. Розіграш проводиться серед абонентів (далі - "Абоненти") компанії "СВТ-КОМ", які виконали умови даного Положення.

1.2. Заявки на участь в Акції приймаються компанією "СВТ-КОМ" (далі - "Організатор") у період до 17 грудня 2015 року шляхом оплати послуг Інтернет за період 1 листопада 2015 року по 31 грудня 2015 року.  

1.3. Процедура розіграшу призів відбудеться 18 грудня 2015 року о 14:00 в нашому офісі в смт.Чинадієво вул.Волошина 78а  за допомогою інтернет-ресурсу www.random.org. Результати будуть опубліковані 18 грудня 2015 року на сторінках нашого сайту www.svt.uz.ua.

ПРОТОКОЛ ВИМІРЮВАННЯ параметрів та розрахунку показників якості передачи даних та доступу до Інтернет телекомунікаційної мережі ТОВ "СВТ-КОМ" - видан 11.01.2018 р. Карпатськой філією Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (№21/31.1/МЕ02-02) - СКАЧАТИ (900 кВ)


Самостійна перевірка швидкості та якості підключення

Тут ви можете пройти перевірку швидкості вашого підключення до мережі Інтернет.

Вимірювання швидкості здійснюється від точки Вашого підключення до нашого серверного обладнання. Цей параметр є однією з характеристик якості так званої "останньої милі", тобто ділянки мережі від абонента до його провайдера.

Перед проведенням перевірки й для одержання коректних результатів необхідно обов'язково врахувати наступне.

Швидкості до 100 мбіт/сек (або будь-яке інше значення згідно вашого тарифного плану) — означає, що швидкість 100 мбіт/сек в даному пакеті є максимальною, яку може отримати абонент, але вона може відрізнятися від максимальної в менший бік, в зв`язку з перевантаженнями в мережах інтернет, серверах доступу та інших сервісів в світовій мережі Інтернет, абонентського обладнання та умов не залежних від нас.

Для отримання максимально точних результатів при перевірці швидкості підключення, необхідно виконання двох умов:

  • необхідно включити показ зображень в настройках вашого браузера;
  • під час тесту не повинно проводиться ніякого скачування, завантаження, переходів по сторінках та інших дій, пов'язаних з мережевою активністю в Інтернет.

 Для отримання більш точних достовірних результатів обов'язково необхідно проводити тестування від 3 до 10 разів. Причому чим більше швидкість вашого підключення до Інтернет, тим більшу кількість разів необхідно проводити тести. Остаточним результатом можна вважати середнє значення отриманої величини.

Також, для зняття багатьох питань та претензій щодо швидкості доступу до світової мережі інтернет — рекомендуємо ознайомитися з наступною інформацією - Скорость доступа в Интернет: мифы и реальность.

Карта надання послуг »

Карта надання послуг за технологією широкосмугового радіоінтернету


 Мережа доступу в інтернет СВіТ »

Мережа доступу в інтернет СВіТ

CBiT Logo
Для того щоб підключитись до мережі, потрібно знайти нашу мережу WiFi — CBiT.

Для того щоб отримати доступ до мережі, потрібно ввести логін і пароль.

Як отримати логін і пароль?

  • Відправивши смс на короткий номер. Для більш детальної інформації натисніть кнопку «Купити»
  • Придбавши ваучер у найближчій від Вас точці продажу. Шукайте логотип «СВіТ»;

Точки продажу ваучерів:

В санаторії «Карпати» — ресторан «Жокей»

Увага!!! Один ваучер може бути використаний тільки на один пристрій!

Технічна підтримка (тільки для абонентів СВіТ):

тел. +380 66 4337601 з 9.00 до 18.00 — робочі дні.

В інші дні та не робочий час — відправляйте SMS з вказанням Вашої проблеми та логін отриманий за допомогою SMS або купленого ваучера.

Мережа доступу в інтернет СВіТ

 

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР
ПРО НАДАННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ

Затверджено 01.10.2017 р. м.Ужгород

{AC}

Цей Публічний договір про надання телекомунікаційних послуг регламентує порядок надання телекомунікаційних послуг Товариством з обмеженою відповідальністю «СВТ-КОМ». Цей договір є Публічним договором в розумінні ст. 633 Цивільного кодексу України і має відповідну юридичну силу.

Терміни, що використовуються в цьому Публічному договорі про надання телекомунікаційних послуг, мають значення, наведені нижче. Інші терміни, що не визначені в цьому Публічному договорі про надання телекомунікаційних послуг, мають значення, передбачені в чинному законодавстві України.

Щоб підключитись до нашої мережі:

  • Не обов’язкове придбання модемів та іншого додаткового обладнання.
  • Не потрібно шукати офіси, представництва для заповнення заяви на підключення – ми все виконаємо за Вас.
  • Не потрібно витрачати час.
  • Ви маєте змогу підключитись на будь якій операційній системі, PC-обладнанню та мобільних пристроях (Windows, Linux, Mac, Android та ін.)
  • Для оформлення угоди потрібно тільки паспорт та ідентифікаційний номер (для тих в кого він є).
  • Для отримання інформації досить перезвонити або відіслати SMS з запитом.

Для входу у свій особистий кабінет використовуйте логін та пароль що видані Вам при реєстрації договору!

 Увійти в кабінет користувача

Перейти до початку