Підключення до мережі Інтернет проводиться в наступних містах і населених пунктах Закарпатської області:

Мукачево, Чинадієво, Кольчино, Карпати, Бистриця, Обава, Косино, Синяк, Вільховиця, Буковинка, В.Коропець, Ключарки, Іванівці, Шенборн, Нове Давидково, Старе Давидково, Клячаново, Зняцьово, Павшино, Кучава, Буковинка, Куштановиця,

Залежно від місця проживання ми виконуємо підключення до Інтернету з використанням різноманітних технологій. Від цього надалі залежить швидкість підключення до Всесвітньої Мережі, а також величина абонентської плати. Детальніше з цим питаннями ви можете ознайомиться нижче на сторінці.

Доступ до мережі Інтернет надається цілодобово. У всіх тарифних пакетах доступ до мережі — без обмеження по часу та кількості переданих та прийнятих даних та на умовах Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом

Карта надання послуг »

Карта надання послуг за технологією широкосмугового радіоінтернету


Підключення за технологією кабельного інтернету для приватних осіб»

З 1 березня 2019 року для всіх приватних осіб діятимуть такі тарифи на доступ до Інтернет за допомогою технологій FTTH (оптика в будинок) та FTP/UTP (мідний/біметал кабель)

Назва тарифу Вартість грн. на місяць Швидкість до абонента у мережі провайдера
Швидкість від абонента у мережі провайдера
Примітка
SVT-100 100,00 мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 10 мбіт/cек мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 1 мбіт/cек

на умовах Публічного договору. При умові придбання рекомендованого обладнання фірми "Мікротік" у Оператора* та при умові використання однієї одиниці абонентського обладнання. Підключення - див. "Вартість підключення".
Перехід з  пакету більшої вартості – 1200 грн.

SVT-100-100 100,00 до 100 мбіт/сек до 100 мбіт/сек 100 Гб трафика на умовах Публічного договору та Політики чесного користування Безлімітним ІнтернетомДалі до кінця поточного місяця швидкість обмежується 1 мбіт/сек на 1 мбіт/сек (від/до мережі провайдера).
При умові передоплати за квартал та придбання рекомендованого обладнання фірми "Мікротік" у Оператора*, а також при умові використання однієї одиниціі абонентського обладнання. Підключення - див. "Вартість підключення".
Перехід з  пакету більшої вартості – 1200 грн.
SVT-270 270,00 мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 30 мбіт/cек мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 10 мбіт/cек на умовах Публічного договору та Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом
SVT-350 350,00 мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 30 мбіт/cек мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 10 мбіт/cек

на умовах Публічного договору та Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом

SVT-1х 30,00 мін. - 1 мбіт/cек, макс. - по визначенню мін. - 1 мбіт/cек, макс. - по визначенню

на умовах Публічного договору. Вартість за кожні 1 мбіт синхронної швидкості. Можливість  обрати свою швидкість абонентом. Крок визначення швидкості - 5 мбіт/5мбіт (Наприклад: вартість синхронного каналу 5 мбіт/5 мбіт - 150 грн/міс, каналу 10 мбіт/10 мбіт - 300 грн/міс, 15 мбіт/15 мбіт - 450 грн/міс і так далі).

SVTs-300  300,00  мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 30 мбіт/cек мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 10 мбіт/cек ТІЛЬКИ для с.Синяк! На умовах Публічного договору та Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом
SVTs-400  400,00  мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 30 мбіт/cек мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 10 мбіт/cек ТІЛЬКИ для с.Синяк! На умовах Публічного договору та Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом
SVTkrp-250 250,00 мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 30 мбіт/cек мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 10 мбіт/cек ТІЛЬКИ для с.Карпати! На умовах Публічного договору та Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом
SVTkrp-350 350,00 мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 30 мбіт/cек мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 10 мбіт/cек ТІЛЬКИ для с.Карпати! На умовах Публічного договору та Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом
SVTet-250 250,00 мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 30 мбіт/cек мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 10 мбіт/cек ТІЛЬКИ для багатоповерхової забудови в смт.Чинадієво! На умовах Публічного договору та Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом
SVTet-350 350,00 мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 30 мбіт/cек мін. - 1 кбіт/cек, макс. - 10 мбіт/cек ТІЛЬКИ для багатоповерхової забудови в смт.Чинадієво! На умовах Публічного договору та Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом

CBiT™

-0
0,00 мін. - 1 кбіт/cек,
макс. - 512 кбіт/cек

мін. - 1 кбіт/cек,
макс. - 512 кбіт/cек
на умовах Публічного договору. При умові придбання рекомендованого обладнання CBiT™ виробника "Мікротік" у Оператора* та тільки при умові безпроводового підключення абонентського обладнання. При підключенні цього тарифного плану пропонується перегляд рекламних оголошень від наших партнерів кожні 10 хв.
Підключення від - див. "Вартість підключення". Перехід з інших пакетів крім СВіТ-35 - неможливий!

CBiT™

-35
 35,00 мін. - 1 кбіт/cек,
макс. - 100 мбіт/cек
мін. - 1 кбіт/cек,
макс. - 100 мбіт/cек
на умовах Публічного договору. При умові придбання рекомендованого обладнання CBiT™ виробника "Мікротік" у Оператора* та тільки при умові безпроводового підключення абонентського обладнання.
Підключення від - див. "Вартість підключення". Перехід з інших пакетів крім СВіТ-0 - неможливий!

 

Примітка: Тарифи можуть змінюватися лише один раз на місяць, з 1-го числа, з початку нового розрахункового періоду.

У цих же населених пунктах можливе також підключення за технологією шірокосмугового радіоінтернету (див. нижче).

Провайдер СВТ-КОМ залишає за собою право повного фізичного відключення абонента від мережі провайдера у випадку негативного стану рахунку протягом 3-х календарних місяців та більше.

Підключення за технологією широкосмугового радіоінтернету для приватних осіб»

Підключення за технологією широкосмугового радіоінтернету (5ГГц IEEE 802.11AC) здійснюється на всій території покриття (див. карту покриття).

 

 Технологія підключення широкосмугового радіоінтернету 5ГГц IEEE 802.11AC для всіх приватних осіб

Назва тарифу  Вартість грн. на місяць Швидкість до абонента у мережі провайдера Швидкість від абонента у мережі провайдера Примітка
SVT-200 AC 200,00

мінімальна швидкість - 1 кбіт/сек

максимальна швидкість - 10 мбіт/сек

мінімальна швидкість - 1 мбіт/сек

максимальна швидкість - 1 мбіт/сек

На умовах Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом
SVT-350 AC  350,00

мінімальна швидкість - 1 кбіт/сек

максимальна швидкість - 20 мбіт/сек

мінімальна швидкість - 1 кбіт/сек

максимальна швидкість - 1 мбіт/сек

На умовах Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом

 

Провайдер СВТ-КОМ залишає за собою право повного фізичного відключення абонента від мережі провайдера у випадку негативного стану рахунку протягом 3-х календарних місяців та більше.

 

Підключення для бізнесу та юридичних осіб»

Доступ до Інтернет надається синхронними каналами (тобто швидкість передачі інформації однакова при скачуванні та передачі) за допомогою технологій FTTH (оптика в будинок), FTP/UTP (мідний/біметал кабель) та за технологією широкосмугового радіоінтернету (5ГГц IEEE 802.11AC) на всій території покриття (див. карту покриття).

Вартість: 1 мбіт/1 мбіт - 1 у.о.*

*) - у.о. (умовні одиниці) – офіційний курс НБУ до долара США. Вартість пакету може бути змінена Оператором, при зміні офіційного курсу валют НБУ та буде відображена у рахунку на наступний оплачуваний період. При не згоді зі зміною вартості, користувач може припинити отримання послуг, повідомивши Оператора не менш ніж за 10 діб до дати припинення.

Користувач сам визначає яку швидкість йому потрібно в мегабітах, але кроком не менш ніж +5 мбіт., а саме: 5 мбіт/5 мбіт, 10 мбіт/10 мбіт, 15 мбіт/15 мбіт, 20 мбіт/20 мбіт і так далі.

Наприклад: вартість синхронного каналу 5 мбіт/5 мбіт - 5 у.о./міс, каналу 10 мбіт/10 мбіт -  10 у.о./міс, 15 мбіт/15 мбіт - 15 у.о./міс і так далі.

Надання реальної статичної IP-адреси150 грн/місяць. При оплаті відразу за 1 рік - 75 грн/місяць

На всі питання та узгодження, ми завжди раді надати відповідь по телефону (Viber): 050-783-13-53 у робочий час, e-mail: svit.hotspot@gmail.com- цілодобово

 

Що потрібно для підключення »

Щоб підключитись до нашої мережі:
  • Не обов’язкове придбання модемів та іншого додаткового обладнання.
  • Не потрібно шукати офіси, представництва для заповнення заяви на підключення – ми все виконаємо за Вас.
  • Не потрібно витрачати час.
  • Ви маєте змогу підключитись на будь якій операційній системі, PC-обладнанню та мобільних пристроях (Windows, Linux, Mac, Android та ін.)
  • Для оформлення угоди потрібно тільки паспорт та ідентифікаційний номер (для тих в кого він є).
  • Для отримання інформації досить перезвонити або відіслати SMS з запитом.

Ми максимально спростили схему підключення до нашої мережі.

Вся інформація може бути надана Вам по вказаним на нашому сайті телефонах, електронною поштою, sms-повідомленням, рекламним буклетом та іншим способом.

Самий простий спосіб, якщо Ви вже зайшли на наш сайт та бажаєте отримати інформацію про підключення або залишити заявку на підключення — це зворотня форма. Просто внесіть в неї свої дані та обов’язкові дані для заповнення, вкажіть код захисту, який вказаний внизу сторінки “Заявка на підключення” і все — ми отримаємо Ваше повідомлення миттєво. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами в найкоротший термін.

Другий спосіб — просто подзвоніть нам!

Інші способи — електронна пошта, SMS та ін.

Також Ви можете отримати контакти для зв’язку з найближчим представником нашої компанії у Вашому населеному пункті, від Вашого сусіда або знайомого — який вже є нашим абонентом. Таким чином Ви ще й отримаєте рекомендації від них про роботу нашої мережі та іншу інформацію, яка допоможе Вам прийняти рішення про бажання підключення до всесвітньої мережі Інтернет.

Гарантуємо — ми завжди порадимо Вам, як найкраще підключитися до мережі Інтернет, також у тих випадках, якщо ми, та наші партнери, не будемо мати можливості підключити Вас до наших мереж.

Вартість підключення »

*Вартість підключення до тарифів SVT-0, SVT-35, SVT-100:

3300,00 грн — тип підключення FTTH (оптика в будинок) до 200 м — маршрутизатор,монтажніроботи по прокладанню кабелю до будинку абонента (до вікна, дверей, кабельного вводу та ін.). Вартість всього обладнання врахована.

2850,00 грн — тип підключення FTP/UTP (мідний/біметал кабель) до 100 м — маршрутизатор,монтажніроботи по прокладанню кабелю до будинку абонента (до вікна, дверей, кабельного вводу тіін.) у приватному секторі. Вартість всього обладнання врахована.

2500,00 грн — тип підключення FTTH (оптика в будинок) до 200 м — монтажні роботи по прокладанню кабелю до будинку абонента (до вікна, дверей, кабельного вводу та ін.). Вартість кабелю та обладнання, крім домашнього маршрутизатора, врахована.

1500,00 грн — тип підключення FTP/UTP (мідний/біметал кабель) до 100 м — монтажні роботи по прокладанню кабелю до будинку абонента (до вікна, дверей, кабельного вводу ті ін.) у приватному секторі. Вартість кабелю та обладнання, крім домашнього маршрутизатора, врахована.

500,00 грн  повторне підключення кабелю(який був демонтований выд нашого обланання) та реєстрація до мережі СВТ-КОМ без встановлення  абонентського обладнання.

250,00 грн  повторна реєстрація та активація без встановлення обладнання.

Тарифи на додаткові послуги »

Послуга Вартість
Надання постійної IP-адреси (в обов'язковому порядку - для абонентів, що надають доступ в Інтернет в громадських місцях (через загальнодоступні точки доступу Wi-Fi, в громадських закладах, готелях, базах відпочинку, кафе та ін.)

на умовах Письмового договору

150,00 грн/місяць

При оплаті відразу за 1 рік - 75 грн/місяць.

Утримання реєстрації абонента та резервування фізичного підключення до порта мережі оператора, при відємному балансі коштів на рахунку 20,00 грн/місяць

Тарифи на виїзд спеціаліста до абонента »

Для налаштування програмного забезпечення від 100,00 грн./год. + витрати(але не менш як 100 грн. за виклик)
Для налаштування, або ремонту (по можливості) обладнання абонента від 100,00 грн./год. + витрати(але не менш як 100,00 грн. за виклик)
Для налаштування обладнання для доступу до мережі Інтернет, якщо   пошкодження виникли по вині провайдера безкоштовно
Для налаштування або ремонту обладнання доступу до мережі Інтернет якщо  пошкодження виникли по вині абонента 100,00 грн. + витрати на ремонт та матеріали які потребують заміни.
Для налаштування або ремонту обладнання доступу до мережі Інтернет, якщо пошкодження виникли  в результаті непереборних явищ 100,00 грн. + витрати на ремонт та матеріали які потребують заміни.
Надання інформації (згідно абонентського договору) безкоштовно
Виїзд спеціаліста на місце для огляду та встановлення можливості підключення до мережі безкоштовно

Докладно про систему оплати за послуги »

Система оплати за послуги — передплата. Розрахунковий період — календарний місяць з першого числа.

Проводиться за бажанням абонента в будь-який день поточного місяця за наступний календарний місяць. В разі не можливості оплати в зв`язку з вихідними, святковими днями або форс-мажорними обставинами — можливе продовження доступу до мережі на 5 діб наступного місяця. Для цього просто поставте нас до відому формою зворотнього зв`язку на нашому сайті або скористатися послугою "Самокредитування" в особистому кабінеті. Також ми надаємо можливість сплатити послуги наперед — оплата від 2-х місяців та вище.

При своєчасній сплаті за послуги — акції та знижки. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Повторне підключення до мережі після несплати за послуги більше 3-х місяців та фізичного відключення кабелю — згідно тарифів вказаних на сайті.

ВАЖЛИВО!!! В разі якщо Ви були відключені, без попередження нас, або Ви попередили нас про бажання відключитися в поточному місяці але за нових обставин Ви вирішили підключитись в середині календарного місяця та сплатити послугу, у Вас є два варіанти:

Варіант 1 — просто сплатити послугу згідно обраного Вами пакету і доступ буде надано автоматично після зарахування коштів на Ваш особистий рахунок або після повідомлення нас, з вказанням реквізитів, або надання копії квітанції про сплату послуг.

Варіант 2 — Якщо Ви не відправляли заявку на продовження доступу до мережі на 5 діб наступного місяця, в такому випадку Ви маєте можливість сплатити послуги у такому порядку:  вартість утримання реєстраційних 20грн, та вартість календарних днів що залишилось до кінця календарного місяця із розрахунку: вартість обраного Вами пакету поділено на 30(днів в місяці), помножено на кількість діб, що залишилось до кінця місяцю.

Наприклад, вартість обраного Вами пакету 220 грн на місяць. Ви вирішили підключитись до мережі 22 числа поточного місяця. В цьому випадку Вам потрібно сплатити 20 грн згідно тарифу по утриманню реєстраційних, та (220 грн вартість пакету) поділено на 30 (дні)) =7.35 (грн доба) та помножити на *9 (дні до кінця місяця) = 66 грн.15 коп. Тобто всього потрібно сплатити 66грн. 15коп грн+20 грн=86 грн.15коп. Після сплати, обов`язково проінформуйте нас у будь-який можливий спосіб.

ВАЖЛИВО!!! Також потрібно знати — якщо Ви були відключені від мережі, то Вам буде нараховано заборгованість в розмірі 20 грн/міс. При внесенні оплати за новий період Ви можете сплатити вартість пакету та 20 грн за підтримку реєстраційних даних. Тобто, якщо вартість обраного пакету становить 220 грн, ти Вам потрібно сплатити 220+20=240 грн. В іншому, випадку, якщо Вами буде сплачено тільки 220 грн за обраний пакет, то з Вас буде утримано 20 грн/міс з цієї суми, а підключення до мережі буде проведено з того дня місяця, що буде відповідати сумі 200 грн, тобто за мінусом 20 грн. Наприклад: Ваш пакет 220 грн, Ви внесли на рахунок 220 грн. В цьому випадку 20грн буде знято за утримання реєстрації а сам інтернет Вам буде підключено з (220/30)=7грн 15коп (день) — 3-го числа поточного місяця.

Стан рахунку можна контролювати у особистому кабінеті користувача. При вході потрібно ввести імя(логін) та пароль видані при реєстрації. Якщо Ви здійснюєте вхід з свого місця реєстрації та з через нашу мережу, в такому випадку наша ситсема автоматично ідентифікує Вас та відкриє доступ у Ваш особистий кабінет.

Онлайн оплата - Оплата особистого рахунку можлива в автоматичному режимі та приймається різними видами платежів - банківські картки, Приват24, різні інтернет-гаманці, тощо. Ця функція можлива за допомогою сервіса Паймастер. Кошти зараховуються на Ваш рахунок миттєво а доступ в Інтернет активується відразу, якщо на рахунку достатньо коштів.

Для оплати через систему Паймастер, Вам потрібно зайти на сторінку оплати через наш сайт та знати свій платіжний ІД, який видається Вам при реєстрації в мережі або при зверненні до нас. У особистому кабінеті Ваш платіжний ІД визначається автоматично, тому звідти можна робити оплату відразу, тільки перевіривши правильність Ваших даних.

ВАЖЛИВО! Про швидкість з'єднання з інтернетом »

Швидкість надається в межах вказаної в тарифі.

Наприклад: швидкість доступу до мережі в пакеті "СВТ-1″ на швидкості до 100 мбіт/сек (102400 кбіт/сек) — означає, що швидкість 100 мбіт/сек в даному пакеті є максимальною, яку може отримати абонент у мережі провайдера, але вона може відрізнятися від максимальної в менший бік, в зв`язку з перевантаженнями в мережах інтернет, серверах доступу та інших сервісів в світовій мережі Інтернет, абонентського обладнання та умов не залежних від нас.

Також, для зняття багатьох питань та претензій щодо швидкості доступу до світової мережі інтернет — рекомендуємо ознайомитися з наступною інформацією на сайті "Швидкісний інтернет в Україні".

Перейти до початку