ПРОТОКОЛ ВИМІРЮВАННЯ параметрів та розрахунку показників якості передачи даних та доступу до Інтернет телекомунікаційної мережі ТОВ "СВТ-КОМ" - видан у 2019 році Карпатськой філією Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (№21/31.1/МЕ02-02) - СКАЧАТИ (900 кВ)

 

Самостійна перевірка швидкості та якості підключення

Тут ви можете пройти перевірку швидкості вашого підключення до мережі Інтернет.

Вимірювання швидкості здійснюється від точки Вашого підключення до нашого серверного обладнання. Цей параметр є однією з характеристик якості так званої "останньої милі", тобто ділянки мережі від абонента до його провайдера.

Перед проведенням перевірки й для одержання коректних результатів необхідно обов'язково врахувати наступне.

Швидкості до 100 мбіт/сек (або будь-яке інше значення згідно вашого тарифного плану) — означає, що швидкість 100 мбіт/сек в даному пакеті є максимальною, яку може отримати абонент, але вона може відрізнятися від максимальної в менший бік, в зв`язку з перевантаженнями в мережах інтернет, серверах доступу та інших сервісів в світовій мережі Інтернет, абонентського обладнання та умов не залежних від нас.

Для отримання максимально точних результатів при перевірці швидкості підключення, необхідно виконання двох умов:

  • необхідно включити показ зображень в настройках вашого браузера;
  • під час тесту не повинно проводиться ніякого скачування, завантаження, переходів по сторінках та інших дій, пов'язаних з мережевою активністю в Інтернет.

 Для отримання більш точних достовірних результатів обов'язково необхідно проводити тестування від 3 до 10 разів. Причому чим більше швидкість вашого підключення до Інтернет, тим більшу кількість разів необхідно проводити тести. Остаточним результатом можна вважати середнє значення отриманої величини.

Також, для зняття багатьох питань та претензій щодо швидкості доступу до світової мережі інтернет — рекомендуємо ознайомитися з наступною інформацією - Скорость доступа в Интернет: мифы и реальность.

Перейти до початку