Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом

«Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом» впроваджується з метою запобігання комерційного використання з боку окремих абонентів послуги передачі даних в мережі СВТ-КОМ, що може ускладнити або унеможливити надання послуги передачі даних іншим абонентам.

Положення для абонентів мережі СВТ-КОМ:

1. Безлімітний Інтернет надається у всіх тарифах СВТ-КОМ (крім вказаних на сайті), які призначен і для користування у обладнанні зареєстрованих абонентів СВТ-КОМ.

2. Тарифний план SVT-150 доступний на максимальній швидкості за умови використання не більше 150 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 1 Мбіт/сек до кінця поточного місяцю.

3. Тарифний план SVT-250(з 01.11.2020р.) доступний на максимальній швидкості за умови використання не більше 250 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 5 Мбіт/сек до кінця поточного місяцю.

4. Тарифний план SVT-300 доступний на максимальній швидкості за умови використання не більше 1024 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 10 Мбіт/сек до кінця поточного місяцю.

5. Тарифні плани SVT-200АС, SVT-220AC, SVT-250AC та  SVT-250(до 01.11.2020р) доступні на максимальній швидкості за умови використання не більше 500 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 5 Мбіт/сек до кінця поточного місяцю.

6. У тарифах SVT-350, SVT-350AC, SVTs-400 «Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом» впроваджується квотою у 1500 ГБ  переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 10 Мбіт/с до кінця поточного місяцю.

7. Швидкість доступу до Безлімітного Інтернету може зменшуватися за умов підвищеного навантаження на мережу СВТ-КОМ.

8. У будь-який момент після перевищення квоти, абонент може продовжити користуватися Безлімітним Інтернетом на максимальній швидкості, сплативши різницю між тарифами та отримати більшу квоту. У такому випадку оновлений пакет, буде діяти тільки до кінця поточного місяцю, грошові кошти та невикористаний об'єм переданих/прийнятих даних на наступний місяць не переносяться.

9. В Бізнес-тарифах обмеження по трафіку відсутні.

 

Єдина країна

Новини нашого краю

Перейти до початку