Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом

«Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом» впроваджується з метою запобігання комерційного використання з боку окремих абонентів послуги передачі даних в мережі СВТ-КОМ, що може ускладнити або унеможливити надання послуги передачі даних іншим абонентам.

Положення для абонентів мережі СВТ-КОМ:

1. Безлімітний Інтернет надається у всіх тарифах СВТ-КОМ (крім вказаних на сайті), які призначен і для користування у обладнанні зареєстрованих абонентів СВТ-КОМ.

2. Безлімітний Інтернет на вказаній у тарифах швидкості (крім тарифів SVT-100-100 та SVT-220) – доступний за умови використання не більше 300 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 1 Мбіт/с до кінця поточного місяцю.

Тарифний план SVT-100-100 доступний за умови використання не більше 100 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 1 Мбіт/сек до кінця поточного місяцю.

Тарифний план SVT-220 доступний за умови використання не більше 200 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 1 Мбіт/сек до кінця поточного місяцю.

3. Доступ до Безлімітного Інтернету може бути обмежений за наступних умов:

3.1. використання обладнання абонента та послуг передачі даних як публічної точки доступу до Інтернету або у режимі модему;

4. Швидкість доступу до Безлімітного Інтернету може зменшуватися за умов підвищеного навантаження на мережу СВТ-КОМ, що були спричинені внаслідок використання послуг передачі
даних іншими абонентами у мережі.

5. У тарифах SVT-350, SVT-350AC, SVTs-400, SVTkrp-350 та SVTet-350 «Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом» впроваджується квотою у 1 ТБ (один терабайт) переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 5 Мбіт/с до кінця поточного місяцю.

6. У будь-який момент після перевищення квоти, абонент може продовжити користуватися Безлімітним Інтернетом сплативши різницю між тарифами та отримати більшу квоту, або оновити пакет, сплативши повну його вартість, та знову отримати квоту у цьому пакеті у повному обсязі. У такому випадку оновлений пакет, буде діяти тільки до кінця поточного місяцю, грошові кошти та невикористаний об'єм переданих/прийнятих даних на наступний місяць не переносяться.

Єдина країна

Новини нашого краю

Перейти до початку