Спіймай момент !

Від сьогодні в нашій мережі "СВТ-КОМ" стартує нова масштабна акція «Спіймай момент!»

Участником акції может стати будь-який абонент мережі, який сплатить відповідно до умов акції вартість доступу до мережі Інтернет на наступний календарний місяць. При цьому у визначений часовий термін дії акції, буде надаватися знижка у відсотках від повної вартості послуги або буде вказана її фіксована вартість. Дата, час та відсоток знижки, або фіксована вартість по умовах акції, буде вказана на головній або на будь-якій сторінці нашого сайту www.svt.uz.ua

Вам потрібно тільки слідкувати за повідомленнями на нашому сайті та знайти повідомлення про цю акцію та її умови. Знижка по акції вважається дійсною, якщо дата та час сплати за послугу Інтернет у Вашій квитанції буде відповідати даті та часу згідно умов проведення акції. Також після оплати Вам потрібно у будь-який спосіб (особисто, ММS, Skype, Viber, електронна пошта та ін.) надати нам копію або оригінал квитанції для підтвердження знижки по платежу.

Акція діє тільки на оплату наступного календарного місяцю. Оплати по знижці на більший період - не дійсні. Умови акції діють тільки на сплату за послугу Інтернет згідно Вашого тарифу. Інші послуги під дію акції не підпадають.

ТОВ "СВТ-КОМ" залишає за собою право змінити умови акції або припинити дію акції у будь-який час. Платежі які вже були здійснені на умовах акції та були підтверджені - перегляду не підлягають та рахуються повністю сплаченими. Не підтверджені платежі або здіснені у інший спосіб та час вказаний в умовах акції - не приймають участі у акції та рахуються не повністю сплаченими згідно обраного абонентом тарифу.

Перейти до початку