З 3 жовтня 2017 року вводяться зміни в телефонному обслуговуванню абонентів

Шановні абоненти!

З 3 жовтня 2017 року вводяться зміни в телефонному обслуговуванню абонентів. З цієї дати, дозвонитися до технічної служби нашої компанії у робочі дні з 10.00 до 19.00, а у святкові та вихідні дні з 11.00 по 14.00, зможуть абоненти, телефони яких були внесені в нашу білінгову систему при реєстрації та являються діючими з позитивним балансом на своєму рахункові. Прийом дзвінків з інших номерів телефонів, не внесених в нашу білінгову систему та абонентів які мають негативний стан рахунку, можливий з 10.00 до 18.00 тільки у робочі дні.

Обслуговування за допомогою Viber, СМС, E-mail та через форму на сайті - 9.00 до 23.00 для всіх без вихідних та святкових.

Ви також можете відправляти повідомлення за допомогою Viber, СМС, E-mail та через форму на сайті -  цілодобово у будь-яких екстерних ситуаціях, які повязані з роботою нашої мережі, фактами вандалізму на наших магістральних лініях та обладнанню, в ситуаціях які повязані з безпекою людей, роботи державних органів та підприємст, тощо.

Також, Ви можете отримати максимально доступну інфрмацію на сайті та в особистому кабінеті. Абоненти мають можливість здійснити онлайн-платежі або здійснювати самокредитування на початку місяця у разі відключення доступу до мережі - самостійно та в автоматичному режимі!

Технічна підтримка: 050-7831353 (у тому числі за допомогою Viber, СМС, E-mail).

Перейти до початку