З 1 лютого 2019 року вводяться зміни в деяких тарифних планах

Шановні абоненти! З 1 лютого 2019 року вводяться зміни в деяких тарифних планах. Додається новий тарифний план SVT-350, а тарифний план SVT-300АС змінюється на SVT-350АС. Крім цього, для всіх тарифних планів (крім CBiT-0 та CBiT-35) вводяться в дію умови Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом.

Безлімітний Інтернет на вказаній у тарифах швидкості – доступний за умови використання не більше 300 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищив
зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 1 Мбіт/с до кінця поточного місяцю.

Але у тарифах SVT-350 та SVT-350AC впроваджується квота у 1 ТБ (один терабайт) переданих/прийнятих даних загалом на місяць. Якщо абонент перевищив зазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 5 Мбіт/с до кінця поточного місяцю.

У будь-який момент після перевищення квоти, абонент може продовжити користуватися безлімітним Інтернетом сплативши різницю між тарифами та отримати більшу квоту, або оновити пакет, сплативши повну його вартість, та знову отримати квоту у цьому пакеті у повному обсязі. У такому випадку оновлений пакет, буде діяти тільки до кінця поточного місяцю, грошові кошти та невикористаний об'єм переданих/прийнятих даних на наступний місяць не переносяться.

Подробиці дивіться на сторінках "Тарифи" та "Політика чесного користування Безлімітним Інтернетом".

Перейти до початку