ТОВ «СВТ-КОМ» змінює режим роботи

Шановні абоненти! У зв’язку з оголошеною ВОЗ пандемією коронавірусу COVID-19 та з метою недопущення/зниження випадків його поширення серед наших абонентів та працівників, Оператор ТОВ «СВТ-КОМ» змінює режим роботи. А саме:

- Офіс буде працювати у обмеженому режимі (з 10.00 до 14.00 у робочі дні) до моменту якщо інше не буде оголошено органами державної влади.
- В офіс буде обмежено доступ не більш ніж одної людини.
- Ремонтні роботи по виклику на адресу Абонента проводитися не будуть або будуть виконуватися тільки після прийняття окремого рішення керівництвом Оператора у невідкладних ситуаціях.
- Всі можливі проблеми у Абонента з доступом до мережі Інтернет будуть вирішуватися дистанційно – телефон, вайбер, електронна пошта, технічна підтримка через кабінет користувача – згідно штатного режиму у робочий  час.
- Працівники Оператора будуть виконувати ремонтні роботи на магістральних лініях штатно.

У зв'язку з карантином режим роботи нашого офісу змінено - з 10.00 до 14.00 у робочі дні. Субота, неділя, святкові дні - зачинено.

Окреме прохання – оплачувати послуги Інтернет вчасно, щоб запобігти незрозумілих та конфліктних ситуацій під час дії карантинних заходів, а ми з свого боку могли вчасно оплачувати послуги та матеріали для ремонтних робіт нашим постачальникам.

Бережіть здоров’я !

Перейти до початку