Новини

Шановні абоненти! У період з 25 по 27 січня 2021 року, заплановані технічні роботи щодо розширення магістрального каналу Інтернет з нашим вищестоячим постачальником послуг доступу до мережі Інтернет. Тому у цей час, буде відстуній доступ до мережі Інтернет на деякий час - від 1 до 3-х годин в залежності від того сегменту нашої мережі, яка буде переналаштовуватися на нові канали. Всі роботи будуть проводится у робочий час але не раніше 10.00 та будуть закінчені не пізніше 16.00. Просимо з розумінням…
Шановні абоненти! Звертаємо увагу на те, що у разі внесення абонентської плати на старий рахунок, "Приватбанк" зупиняє автоматичну переадресацію таких оплат на наш новий рахунок з 1 лютого 2021 року. Просимо звернути на це увагу та використовувати при оплаті новий рахунок: Банківські реквізити:  р/р UA443052990000026008013600577 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»           Код ЕДРПОУ: 37869565, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ «СВТ-КОМ»    

Нові тарифи

Шановні абоненти! Звертаємо увагу на зміни щодо нових тарифів. У випадку не оплати місячної плати та більше, старий тариф, на який підписаний абонент, автоматично переводиться на новий тарифний план. З новими тарифними планами можна ознайомитися на сторінці "Тарифи". Обов'язковим тарифним планом, щодо вибору у перший місяць користування після неоплати чи при підключенні,  є тарифний план SVT-300. Дякуємо Вам за розуміння та за те, що Ви є нашими абонентами!

Ми переїхали!

Шановні абоненти! Наш офіс переїхав на нову адресу. Тепер ми знаходимося по адресі Чинадійово, вул. Волошина 51 (біля маркету АЛМА). Також ця адреса є новою поштовою адресою. Дякуємо Вам за те, що Ви є нашими абонентами!  
Шановні абоненти! Звертаємо Вашу увагу на зміну з 17 жовтня 2020 року платіжних реквізитів нашої компанії. Змінюється номер розрахункового рахунку. Нові реквізити наступні:           р/р UA443052990000026008013600577 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»           Код ЕДРПОУ: 37869565, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ «СВТ-КОМ» До 17 жовтня дійсний поточний розрахунковий рахунок. Дивіться сторінку Контакти.Дякуємо Вам за те, що Ви є нашими абонентами!
Шановні абоненти! З радістю повідомляємо Вам, що почалося підключення жителів таких населених пунктів до нашої мережі широкосмугового радіоінтернету:     Дубино Чабин Лецовиця Дилок Бабичи Брестов З актуальною картою радіопокриття можна ознайомитися тут. Умови підключення та тарифи тут. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів !
З метою поліпшення та уніфікації процедур обслуговування абонентів нашої компанії встановлені терміни виконання робіт за їхніми заявками.- Термін виконання заявок абонентів в тарифних планах вартістю до 150 грн/міс становить до 7 робочих днів. - Термін виконання заявок абонентів в тарифних планах вартістю від 150 грн/міс до 250 грн/міс становить до 6 робочих днів. - Термін виконання заявок абонентів в тарифних планах вартістю 250 грн/міс та вище становить до 5 робочих днів. Подробиці дивіться на сторінці Тарифи в описі кожного тарифного…
Шановний абонент! У разі потреби, або керуючись необхідністю підвищення рівня захисту персональних даних під час використання Інтернет, пропонуємо застосувати правила безпеки в кіберпросторі, з якими можна ознайомитись на офіційному веб-сайті CERT-UA (Державний центр кіберзахисту Держспецзв’язку) за посиланням: https://cert.gov.ua/recommendations/21 або https://svt.uz.ua/uk/abonentu/osnovni-pravyla-kiberhihiieny.html
Шановні абоненти! З 1 лютого 2019 року вводяться зміни в деяких тарифних планах. Додається новий тарифний план SVT-350, а тарифний план SVT-300АС змінюється на SVT-350АС. Крім цього, для всіх тарифних планів (крім CBiT-0 та CBiT-35) вводяться в дію умови Політики чесного користування Безлімітним Інтернетом. Безлімітний Інтернет на вказаній у тарифах швидкості – доступний за умови використання не більше 300 ГБ переданих/прийнятих даних загалом, на місяць. Якщо абонент перевищивзазначену квоту на місяць, швидкість доступу до Інтернету буде обмежено до 1 Мбіт/с…
З 1 січня 2019 року для бізнесу та юридичних осіб змінюється тарифна політика. Абонент зможе сам гнучкіше формувати для себе швидкісні характеристики орендованого каналу зв'язку. Доступ до Інтернет надається синхронними каналами (тобто швидкість передачі інформації однакова при скачуванні та передачі) за допомогою технологій FTTH (оптика в будинок), FTP/UTP (мідний/біметал кабель) та за технологією широкосмугового радіоінтернету (5ГГц IEEE 802.11AC) на всій території покриття (див. карту покриття).
Шановні абоненти! З 1 листопада 2018 року для всіх абонентів приватних осіб які підключені до мережі за технологією широкомугового інтернету вводяться в дію нові тарифи. Звертаємо Вашу увагу на нові принципи тарифікації послуг для низки нових тарифних планів. Абонент зможе сам гнучкіше формувати для себе швидкісні характеристики орендованого каналу зв'язку. Подробиці на сторінці "Тарифи". Відповідні зміни установлюються відповідно до чинного законодавства, що регулює нашу діяльність та продиктовано змінами вартості магістральних каналів Інтернет та обладнання, що використовується для надання послуг, яке для…
З 7 вересня 2018 року платежі за оплату послуг доступу в Інтернет через Укрсиббанк прийматися не будуть у зв'язку з закриттям нашого розрахункового рахунку в цьому банку. Наші послуги просимо оплачувати на розрахунковий рахунок у Приватбанку. Актуальні платіжні реквізити завжди вказані на сторінці "Контакти".
З 1 вересня 2018 року для абонентів нашої компанії, що надають доступ в Інтернет в громадських місцях (наприклад, через загальнодоступні точки доступу Wi-Fi, в громадських закладах, готелях, базах відпочинку, кафе та ін.), в обов'язковому порядку буде надаватися статична (публічна) IP-адреса. У розділі Тарифи можна ознайомитися з поточними цінами на наші послуги.Дякуємо за розуміння та співпрацю.  
Шановні абоненти ! 29.12.2017 року відкрито рахунок № 26005053801037 для сплати послуг Інтернет в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" (код банку 312378). Маємо надію що такий крок полегшить сплату послуг нашими абонентами, клієнтів Приватбанку, та зменшить вартість комісій різних банків. Всі реквізити для сплати послуг, вказані на сторінці "Контакти"  
Шановні абоненти! З 3 жовтня 2017 року вводяться зміни в телефонному обслуговуванню абонентів. З цієї дати, дозвонитися до технічної служби нашої компанії у робочі дні з 10.00 до 19.00, а у святкові та вихідні дні з 11.00 по 14.00, зможуть абоненти, телефони яких були внесені в нашу білінгову систему при реєстрації та являються діючими з позитивним балансом на своєму рахункові. Прийом дзвінків з інших номерів телефонів, не внесених в нашу білінгову систему та абонентів які мають негативний стан рахунку, можливий з 10.00 до…
З 1 жовтня 2017 року, надання послуг Інтернет в м.Ужгород та районі, буде припинено. Згідно чинного законодавства України, абоненти можуть звернутися за додатковою інформацією по реквізитах, вказаних на сторінці "Контакти". Абоненти, що мають оплачені послуги на період після 1 жовтня 2017 р., можуть звернутися з письмовою заявою про відшкодування коштів. Заяву можна надати особисто в офісі м.Ужгород до 15 вересня 2017 р., або у будь-який час, у інший спосіб, про що можна дізнатися по контактних телефонах, а також відправивши заявку…
Шановні абоненти! Повідомляюємо, що від сьогодні вступив у силу Указ Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Відповідно до цього Указу телеком оператори повинні припинити надання послуг з доступу до ряду веб-ресурсів, зокрема соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», усіх сервісів Yandex та mail.ru, та інших. Повний перелік таких веб-ресурсів доступний на урядовому порталі (http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850). Виконуючи вимоги зазначеного Указу, телеком-оператори, відсьогодні починають технічні заходи з обмеження надання послуг доступу до зазначених веб-сайтів…
Шановні абоненти! Повідомляюємо, що відповідно Указу Президента України №126/2018 від 14 травня 2018 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» на території України припиняє свою діяльність сервіс для прийому платежів PayMaster.ua. У зв'язку з цим наша компанія припиняє прийом платежів з використанням даного сервісу. Наші абоненти як і раніше для оплати послуг можуть скористатися послугами системи Приват24. Сплачувати рахунки можна також в касах будь-якого банку. Сподіваємось на Ваше розуміння та підтримку.
Даний стандарт дозволяє підключати абонентів на швидкості до 1300 мбіт/сек. В реальності швидкість передачі "до" та "від" абонента може становити більше 100 мбіт/сек. Тобто, це швидкість, яку багато провайдерів заявляють при підключенні абонентів по кабелю (мідному та оптичному). Дана технологія є безпровідною та дозволяє зменшувати витрати на утримання обладнання абонента, гнучкість у використанні, монтажі, ремонт та ін.
Шановні абоненти! У цілях покращення надання телекомунікаційних послуг, доступу до мережі ТОВ"СВТ-КОМ" та всесвітньої мережі Інтернет а також зі змінами у чинному законодавстві України, нами проводиться переналаштування системи авторизації та зміна білінгової системи на нову. У зв’язку з цим, у деяких наших абонентів можуть виникнути проблеми з доступом до мережі Інтернет та особистого кабінету. Це пов'язано з налаштуваннями деяких маршрутизаторів, які ми не можемо перевести у нову систему автоматично. Остаточна дата вимкнення старої системи авторизації - 9 січня 2017 року.
Шановні абоненти! З 5 серпня 2016 р. вводяться зміни в телефонному обслуговуванню абонентів. З цієї дати, дозвонитися до технічної служби нашої компанії у будь-який день з 9.00 до 20.00 зможуть абоненти, телефони яких були внесені в нашу білінгову систему при реєстрації. Прийом дзвінків з інших номерів телефонів, не внесених в нашу білінгову систему, можливий з 10.00 до 18.00 тільки у робочі дні. Технічна підтримка: 03126-12637 та 050-7831353 (у тому числі за допомогою Viber)
Методом випадкового вибору через сервіс random.org було визначено переможців святкового розіграшу до свята Великодня 2016 року смартфона на базі ОС Андроїд. Його отримає Переверзева Інна Анатоліївна (с.Синяк, UID 1008). Щиро витаємо переможницю нашого конкурсу та всіх наших абонентів з Великоднем! Зичемо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.  
Сторінка 1 із 2
Перейти до початку