Netis

netisКомпанія «NETIS SYSTEMS» є частиною компанії «Netcore Group». Її штаб-квартира розташована в м Шеньчжень, Китай. Компанія «NETIS SYSTEMS», заснована в 2000 році є постачальником мережевих продуктів і рішень. Надаючи сучасні технології, високоякісні продукти та обслуговування, яке задовольняє клієнтів, компанія «NETIS SYSTEMS» стала одним з основних постачальників в області передачі даних. У компанії в усьому світі зміцнюється репутація надійного виробника.

Продуктова лінійка компанії «NETIS SYSTEMS» включає в себе бездротові маршрутизатори, бездротові адаптери, комутатори, маршрутизатори DSL, мережеві адаптери, бездротові і дротяні ПК-плати, а так само компанія займається розробкою продуктів, які пов'язані зі зберіганням, захистом, мультимедіа та іншими технологіями.

Площа заводу компанії «NETIS SYSTEMS» становить 20.000 квадратних метрів, завод знаходиться в місті Шеньчжень, Китай. Використовуючи передову автоматизовану технологію SMT, DIP, збірку і пакувальне обладнання, компанія «NETIS SYSTEMS» щомісяця випускає 10 млн. Одиниць продукції згідно стандартам CE і FCC. Від мережевого адаптера SNMP до комутаторів, від бездротових адаптерів до дводіапазонних маршрутизаторів, кожен з продуктів компанії «NETIS SYSTEMS» виготовляється в суворій відповідності сo стандартом ISO 9001: 2000.
 
Компанія «NETIS SYSTEMS» створила більше 30 філій по всьому Китаю і розвиває міжнародні представництва, щоб забезпечити надання швидких і комплексних послуг для клієнтів в Північній Америці, Європі, Індії, Тайвані та Кореї.
 
Довіряючи якості продукції компанії «NETIS SYSTEMS» і її послуг, все більше і більше клієнтів по всьому світу приєднуються до команди партнерів. З 2008 року компанія «NETIS SYSTEMS» зберігає стійкий щорічний 30% зростання продажів.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Нове обладнання у продажу

Перейти до початку